takım

Kurucu Avukat

Abbas DOĞAN

1995 yılında doğan Av. Abbas DOĞAN, 2009-2014 yılları arasında Maltepe Askeri Lisesi’nde askeri eğitim almış sonrasında ayrılarak 2015 yılında %100 başarı bursu ile hukuk fakültesine girmiştir. 4 yılda hukuk eğitimini  2019 yılında tamamladıktan sonra avukatlık stajını tamamlamış 2020 yılında Antalya’da Abbas Doğan Hukuk Bürosu’nu kurdu.

Hukuk Fakültesi eğitimini alırken aynı zamanda 4 yıl boyunca hukukun hemen hemen her alanında çalışma yapan Av. Abbas DOĞAN; başta icra iflas hukuku ile ceza hukuku, sözleşmeler hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukukunun yanı sıra borç yapılandırma konuları ile idare hukuku ve özellikle iş ve sigorta hukuku konularında önemli çalışmalara imza attı.

Aynı zamanda birçok hukuk bürosuyla dosya bazında çalışan Av. Abbas DOĞAN, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alarak birçok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi.

Av. Abbas DOĞAN, Antalya Barosuna kayıtlı olup İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmektedir.

Çözüm ortağı, İstanbul

Cihangir Çakır

Av. Cihangir Çakır lise eğitimini Maltepe Askeri Lisesinde tamamladıktan sonra 2018 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 

Hukuk Fakültesinde öğrencilik yıllarından beridir çeşitli alanlarda yazmış olduğu makalelerin yanı sıra Akdeniz Hukuk Fakültesinin düzenlemiş olduğu 6. Hasan Özderin Makale Yarışması’nda da derece elde etmiştir. 

Profesyonel çalışma hayatı süresince ve Hukuk Fakültesi yıllarında Özdoğan Hukuk Bürosu, Dinç Hukuk Bürosu ve UHY Özcan- Özcan Hukuk Bürosunda çalışmış olan Av. Cihangir Çakır, şirketler ve sözleşmeler hukuku, maden hukuku, sağlık hukuku, icra ve iflas hukuku, ticaret hukuku, gümrük hukuku ve joint venture işlemlerinde yer alarak hatırı sayılır bir deneyim kazanmıştır. 

Av. Cihangir Çakır İstanbul Barosuna kayıtlı olup İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmektedir.

stajyerlerimiz.

AYŞE ATILGAN

STJ. AV.

BATUHAN DEMİREL

STJ. AV.

ALEYNA AŞLAKÇI

STJ. AV.

BERKAY KANTEKİN

STJ. AV.

PELDA EROL

STJ. AV.

YİĞİT DANACIOĞLU

STJ. AV.

katiplerimiz.

Barbaros Burak Kaptan

Katip

Ömür doğan

Katip

Hasan can değerli

Katip

kemal Çelebi

Katip

Fırat Bakır

Katip